Náš tým

Každý z nás má odlišné přednosti a zkušenosti, ale všichni uznáváme stejné hodnoty a cíle.

Bc. Soňa Krajčová

Ředitelka mateřské školy, pedagog

img_2445.jpgDíky studiu jsem měla možnost navštívit několik mateřských škol a nahlédnout do různých alternativních směrů či do tradičního školství. Při studiu jsem také pracovala v bilingvní mateřské škole, kde jsem získala potřebnou praxi. Práce s dětmi mne vždy naplňovala, a proto jsem se stala spoluzakladatelkou Mateřské školy Butterfly. V rámci svého profesního rozvoje jsem absolvovala kurz Respektovat a být respektován, který je zaměřen na zkvalitnění partnerského, respektujícího přístupu ve výchově, vzdělávání a vztazích. Ve svém volném čase se také věnuji naplno sportu a oblasti zdravé výživy.

• Univerzita Karlova, Pedagogická fakulta, pedagogika předškolního věku
  • Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta, předškolní a mimoškolní pedagogika (studium v rámci DVPP)
  • Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta, Centrum celoživotního vzdělávání PdF, Studium pro ředitele škol a školských zařízení (studium v rámci DVPP)

Kurzy

• Respektovat a být respektován
  • První pomoc u dětí AZ Medica
  • Rilife – volný čas pro děti

Kateřina Maďarová

Zástupkyně ředitelky, hlavní pedagog v českém jazyce

img_2468.jpgKatka je spoluzakladatelkou Mateřské školy, vystudovala střední školu pedagogickou v Mladé Boleslavi a své znalosti a zkušenosti předává dál jako hlavní pedagog v naší škole. Sama je maminkou čtyř dětí, a proto děti obohacuje svým laskavým přístupem. V rámci svého profesního rozvoje také absolvovala kurz ⹂Respektovat a být respektován” a jeho základní prvky užívá při výchově a vzdělávání dětí. Ve svém volném čase se věnuje tvořivým a uměleckým aktivitám a samozřejmě své milující rodině.

• Střední průmyslová škola Vsetín
  • Střední škola Maja s.r.o. – Pedagogika předškolního věku

Kurzy

• Respektovat a být respektován
  • Zdravotník zotavovacích akcí

Helena Rousová

Hlavní pedagog v anglickém jazyce

img_2492.jpgHelena je hlavním pedagogem anglického jazyka ve školce. Během mnoholetého pobytu v zahraničí studovala anglický jazyk na Harrogate Collage ve Velké Británii. Je zkušenou lektorkou a překladatelkou s praxí na státní základní škole i soukromé jazkové škole. Sama má tři děti. Ty ji inspirovaly k napsání a publikaci knížky Kapesní průvodce šestinedělím. Ve svém volném čase se stále dál věnuje anglickému jazyku, četbě, ráda maluje, hraje na kytaru a věnuje se sportu.

• Gymnázium Příbram
  • Certificate University of Cambridge